Anti Aging

HEMEN FİYAT ALIN!

Sağlık Danışmanlarımız Sizleri Bekliyor… Hemen Formu Doldurun, İndirimlerden Faydalanın…

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Anti Aging min Anti Aging

Anti Aging

Gençlik aşısı, mezoterapi kokteylleri, Trombositten Zengin Plazma Tedavisi; ve Somon DNA gibi cilt altı enjeksiyonları ve cilt gençleştirme uygulamaları ile yaşlanmanın etkilerine meydan okuyun!

Medikal estetikte en çok tercih edilen uygulamalardan biri olan mezoterapi; Biyorejuvenasyon olarak da bilinir.  Ameliyatsız cilt gençleştirmede son yıllarda en çok tercih edilen tedavilerden biridir. Hyalüronik asit, vitaminler, enzimler, aminoasitler ve diğer doğal bileşenler ile hazırlanan mezoterapi kokteyli, enjeksiyon yöntemiyle cilt altına gönderilir. Bu teknik, cildi gençleştirmek için kullanılmaktadır.

Gençlik aşısı, cilt kalitesini arttırmak ve cilt gençleştirmek için günümüzde sıklıkla uygulanan cilt altı enjeksiyonlarından biridir. Yaşlanma karşıtı tedavi olarak kadınlar arasında popüler hale gelen bu tedavi; kolejen ve elastin üretimini tetiklemeye yardımcı olurken, içerdiği amino asitler ile de cilt yapısını destekler ve güçlendirir. Cilde nem ve esneklik verir.

Trombositten Zengin Plazma Tedavisi;; kişinin vücudundan küçük bir miktar kan alındıktan sonra kanın özel bir işlem ile plazmasının ayrıştırılarak, vücuda enjeksiyon yoluyla geri verilmesi işlemidir. Elde edilen plazma, “platelet” denilen hücrelerden oldukça zengindir. Vücuttaki temel görevi kanın pıhtılaşmasını sağlamak olan plateletler, içerdikleri büyüme faktörleri sayesinde yara iyileşmesinde önemli role sahiptir.

Somon DNA’sı, insan DNA’sına en yakın olan DNA’dır. Bu tedavi ile, canlılığını kaybeden yüz bölgesi başta olmak üzere boyun, dekolte ve hatta elleri canlandırmak ve gençleştirmek mümkündür.

Kırışıklık ve ince çizgilerin giderilmesinde sıklıkla önerilen bir enjeksiyon olan somon DNA, göz çevresindeki şişlik ve morlukların giderilmesinde de son derece etkilidir.

Yaşlanma karşıtı uygulamalar son yıllarda popüler hale gelerek birçok kişi tarafından gençlik ve sağlıklı bir cilt için tercih ediliyor. Özellikle altın iğne radyofrekans, gençlik aşısı, mezoterapi, PRP, somon DNA ve alloblast uygulamaları bunlardan bazılarıdır.

Altın İğne Radyofrekans: Cilde altın iğneler ile radyofrekans enerjisi verilir. Bu enerji cildin alt katmanlarındaki kolajen üretimini arttırır ve cildi sıkılaştırır. Ayrıca cildin elastikiyetini arttırarak ince çizgi ve kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olur.

Gençlik Aşısı: Cildin doğal yenilenme sürecini hızlandırmak için kullanılan bir yöntemdir. Bu aşılar cildin gençleşmesine yardımcı olan birçok antioksidan ve besin maddesi içerir. Ciltteki ince çizgi ve kırışıklıkların azaltılmasına, cilt tonunun eşitlenmesine ve cildin nemlendirilmesine yardımcı olur.

Mezoterapi: Cilde ince iğneler aracılığı ile vitaminler, mineraller ve diğer yararlı besin maddeleri enjekte edilir. Bu enjeksiyonlar cildin gençleşmesine yardımcı olan maddeleri doğrudan cilde taşır ve cildin nemlendirilmesine yardımcı olur.

PRP: Kan plazmasından elde edilen diğer adı Trombositten Zengin Plazma Tedavisi olan bu uygulamada kaz plazmasındaki büyüme faktörleri cilde enjekte edilir. Böylelikle cildin doğal yenilenme süreci hızlandırılır ve ciltteki kırışıklıkların da azaltılması sağlanır.

Somon DNA: Somon DNA’sının cilde enjekte edilmesiyle gerçekleştirilir. Somon DNA’sı cildin gençleşmesini ve yenilenmesini sağlayan antioksidan ve besin maddeleri içerir. Bu yöntem cildin elastikiyetini arttırır, cilt tonunu eşitler ve kırışıklıkların azaltılmasında yardımcı olur.

Alloblast: Ciltteki kolaen üretimini arttırmak için uygulanan bir yöntemdir. Cildin sıkılaşmasına ve gençleşmesine yardımcı olur.

 

Bu anti aging uygulamaların etkileri kişiden kişiye ve kullanılan uygulamalara göre değişkenlik gösterebilir.

Ancak genellemek gerekilirse bu yöntemler ciltteki ince çizgi ve kırışıklıkları azalttığı, cildin sıkılaşmasına yardımcı olduğu, cilt tonunu eşitlediği ve gençleşmesine yardımcı olduğu görülmektedir.

Anti aging uygulamaları, cildin gençleştirilmesi ve sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyenler için popüler bir seçenektir. Anti aging uygulamaları sadece cildi gençleştirmekle kalmaz, aynı zamanda sağlıklı yaşlanmaya da yardımcı olur.

Yaşlanma sürecinde, ciltteki kollajen üretimi azalır ve cilt daha ince ve kırışık hale gelir. Anti aging uygulamaları, bu süreci yavaşlatarak cildin daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar.

HEMEN FİYAT ALIN!

1 Step 1

Bilgi almak istediğiniz hizmetlerimiz için formu doldurun, detaylar hakkında sizi arayalım.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2023