0Q5A8668 Hakkımızda Her Zaman Hayalini Kurduğunuz Görünümü Size Vermek İçin Çalışıyoruz.

Özel Neslim Güngen Polikliniği, 2022 yılında İstanbul’da hastalara saç ekimi, kaş ekimi, yüz ve vücut estetiği hizmetleri sağlamak doğrultusunda kurulmuştur. Amacımız, tüm hastaların bireysel beklenti ve ihtiyaçlarına göre en tutarlı ve tatmin edici sonuçları sağlamaktır.

Yerli ve yabancı hasta potansiyeli olan kliniğimiz; hastaların ihtiyaçlarına özel tedavi planlamaları, tedavi öncesi-sonrası bakım ve desteği sağlamaktadır. Kaliteli hizmet politikamızın tek hedefi siz değerli ailemizin tedavi planlamasının başından sonuna kadar her adımda yanınızda olmaktır.

Alanında uzman hekimlerden oluşan kadromuz ile estetik ve sağlık ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Gelişmiş çözümler ile Küçükçekmece’deki kliniğimizde, onlarca farklı sağlık ve estetik uygulaması seçeneği sunmaktan gurur duyuyoruz.

Mümkün olan başarılı sonuçları elde etmek için çalışıyoruz.

Değişim ve gelişime olan bağlılığımız ile alanının önde gelen uzmanları ile çalışıyoruz. Saç ekimi, kaş ekimi, yüz ve vücut estetiğinde tıp dünyasındaki yeniliklere odaklanıyor ve hasta-hekim ilişkisinde her zaman daha iyisini başarmayı hedefliyoruz.

Özel Neslim Güngen Polikliniği, tedavilerimizin başarılı sonuç vermesi için 7/24 hastalarının yanındadır. Sağladığımız tedaviler ile ilgili herhangi bir soru, görüş veya isteğiniz olması durumunda, müşteri hizmetlerimizle paylaşabilir, en kısa sürede yardım alabilirsiniz.

Hasta merkezli çalışma prensibimiz ile; sizlere en kaliteli tedavileri sunduğumuza inanıyoruz. Bize ihtiyaç duyan herkesin fiziksel ve ruhsal sağlığını iyileştirmeye odaklanan kliniğimiz ile hep birlikte güçlenmeyi hedefliyoruz.

check correct HakkımızdaYüksek kaliteli ekipman ve hijyenik bakım

check correct HakkımızdaTedavi sonrası takip ve kontroller

check correct HakkımızdaOtel rezervasyonu

check correct Hakkımızda24/7 Özel Servis

 

Hakkımızda